In opdracht geveild:
(12-12-1)
Zeer mooie Pastel van Cyriacus Bleys. Mooi ingelijst, kan direct aan de muur.
Titel: Boerderij in landschap
Jaartal: Onbekend (19e eeuw)
Afmetingen: 30cm x 43cm
Afmetingen Lijst: 56cm x 68cm
Gesigneerd: Handgesigneerd Cyr Bleys
Ingelijst: Ja
Conditie: Perfect
Het werk is in perfecte staat.
Kleine beschadigingen aan lijsten worden niet omschreven.
Afhandeling:
Dit werk kan niet verzonden worden. Afhalen kan op afspraak, tijdens kantooruren in Diemen of in de avond/weekend in Amsterdam. Bezorging met een koerier is mogelijk binnen Nederland, voor 35 euro m.u.v. Zeeuws Vlaanderen (25 euro extra) en de Eilanden.
Garantie:
Informatie: