D. Harting (1884 - 1970) - Grafiek - - Verkocht

D. Harting (1884 - 1970) - Grafiek -   kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 21,00

D. Harting (1884 - 1970) - Grafiek -   kopen? Bied vanaf 1!D. Harting (1884 - 1970) - Grafiek -   kopen? Bied vanaf 1!D. Harting (1884 - 1970) - Grafiek -   kopen? Bied vanaf 1!D. Harting (1884 - 1970) - Grafiek -   kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  wouwer

20 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Dirk Harting (1884-1970)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets van D. Harting van de ophaalbrug bij de Staalstraat in Amsterdam.

Afmeting werk: 56 cm x 70 cm. Zonder lijst 33 cm x 45 cm. Foto twee geeft de beste weergave qua kleurstelling.

Werk is in de druk alswel handgesigneerd.

Dit item is verkocht voor 21,00
Starttijd:19-12-2016 om 00:38
Eindtijd:27-12-2016 om 08:38
Biedingen (11)
Duyn0908
23 dec. / 20:19
€ 21
Art2020
23 dec. / 20:19
€ 19
Duyn0908
23 dec. / 20:19
€ 17
Art2020
21 dec. / 22:56
€ 15
jdp
21 dec. / 22:56
€ 13
Art2020
21 dec. / 22:56
€ 11
jdp
21 dec. / 22:56
€ 9
Art2020
21 dec. / 22:56
€ 7
jdp
21 dec. / 22:56
€ 5
Art2020
21 dec. / 19:00
€ 3
jdp
19 dec. / 07:37
€ 1