Dadara, Beertje, gesigneerde zeefdruk

Dadara, Beertje, gesigneerde zeefdruk kopen? Bied vanaf 100!
Dadara, Beertje, gesigneerde zeefdruk kopen? Bied vanaf 100!Dadara, Beertje, gesigneerde zeefdruk kopen? Bied vanaf 100!Dadara, Beertje, gesigneerde zeefdruk kopen? Bied vanaf 100!Dadara, Beertje, gesigneerde zeefdruk kopen? Bied vanaf 100!Dadara, Beertje, gesigneerde zeefdruk kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door  ArtLimbourg

2 verkochte items
  • Dadara (1969)
GesigneerdHandgesigneerd

Ingelijste zeefdruk - oplage 125 exemplaren - editie 40/125 - afmeting ingelijst 70 x 69 cm - afmeting werk zelf 56 x 56 cm - jaar: 1994 - conditie: in goede staat

Met certificaat van echtheid van Kunsthandel Reflex uit Amsterdam, de heer Alex Daniëls.

Starttijd:27-11-2016 om 16:57
Eindtijd:11-12-2016 om 16:57
Openingsbod€ 100
ObjectlocatieNederland