DALI SALVADOR ORIGINELE LITHO "THE SHIP" - Verkocht

DALI SALVADOR ORIGINELE LITHO "THE SHIP" kopen? Bied vanaf 350!

Verkoopprijs: € 350,00

DALI SALVADOR ORIGINELE LITHO "THE SHIP" kopen? Bied vanaf 350!DALI SALVADOR ORIGINELE LITHO "THE SHIP" kopen? Bied vanaf 350!DALI SALVADOR ORIGINELE LITHO "THE SHIP" kopen? Bied vanaf 350!DALI SALVADOR ORIGINELE LITHO "THE SHIP" kopen? Bied vanaf 350!DALI SALVADOR ORIGINELE LITHO "THE SHIP" kopen? Bied vanaf 350!

Geplaatst door  bbtornado2
FA. (11)

72 verkochte items
  • Salvador Dali (1904-1989)
GesigneerdHandgesigneerd

PRACHTIGE ZELDZAME LITHO VAN SALVADOR DALI "THE SHIP"
MET DOCUMENT IN GOEDE CONDITIE RAND BUITEN DE LITHO BEVLEKT

MOOI INGEKADERD.
57,5 X 44 CM

VERZENDKOSTEN BELGIË 10 euro

BUURLANDEN 18 euro

Dit item is verkocht voor 350,00
Starttijd:22-12-2017 om 16:27
Eindtijd:29-12-2017 om 16:27
Berk1879
29 dec. / 14:29
€ 350