Dame en profil, Deauville 1925, ond.gesigneerd

Dame en profil, Deauville 1925, ond.gesigneerd kopen? Bied vanaf 25!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 25,00

Dame en profil, Deauville 1925, ond.gesigneerd kopen? Bied vanaf 25!Dame en profil, Deauville 1925, ond.gesigneerd kopen? Bied vanaf 25!Dame en profil, Deauville 1925, ond.gesigneerd kopen? Bied vanaf 25!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  lenteman
FA. (52)

3035 verkochte items
Alle items van deze verkoper (50)
  • Ongespecificeerd
TypeTekening / Aquarel

Tekening met krijt door onduidelijk gesigneerde maker.

Voorstelling van een dame met halsketting en profil.

Zwierige tekening, onduidelijk gesigneerd r.o.

Annotatie en datering l.o. 'Deauville' en '9.8.25'

Gelijst, zichtmaat 26x20, lijstmaat 29x24

Ongespecificeerd

Geplaatst door  lenteman
FA. (52)

3035 verkochte items

Dit item is verkocht voor 25,00

Starttijd:25-12-2014 om 19:54
Eindtijd:01-01-2015 om 19:54

Biedingen (1):

rienst
27 dec. / 16:48
€ 25