Antoine Mortier - Petit Métaphore
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Hout/Linosnede |
Drager | Japans Papier |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Dieren |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 39 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 75 |
Ronduit prachtige linosnede van Jeanne Oosting, het laatste werk dat ik op voorraad heb nu op Kunstveiling aangeboden ter afsluiting van “De Zomer van Jeanne”. Persoonlijk vind ik deze linosnede nog mooier dan De Stoel (een paar weken geleden hier geveild voor meer dan 1000 euro) maar kunst is geen exacte wetenschap dus we gaan het zien.
Linoleumsnede op japans papier, met potlood gesigneerd, getiteld, en genummerd (73/75). In zeer goede conditie, is altijd bewaard gebleven in een portfolio.
Afmetingen: 50cm x 39cm (blad), 47cm x 36cm (beeld)
Deze linosnede zit ook in de collectie van het Rijksmuseum:
http://hdl.handle.net/10934/RM0001.COLLECT.420532
Dit item wordt bij sterke voorkeur opgehaald. Alleen als dat echt niet lukt dan kan het werk goed verpakt, aangetekend en extra verzekerd verzonden worden op kosten van de koper. Niettemin ligt een eventueel resterend risico in dat geval uitdrukkelijk bij de koper.
Jeanne Oosting is hot en trending om maar eens twee goede Nederlandse woorden te gebruiken. Een eeuw na haar allereerste expositie worden er deze zomer maar liefst zeven tentoonstellingen over haar georganiseerd (https://www.dezomervanjeanne.nl/) en dankzij de onlangs verschenen biografie Geen tijd verliezen. Jeanne Bieruma Oosting 1898-1994 (geschreven door Jolande Withuis) geniet deze veelzijdige en vooruitstrevende kunstenares momenteel veel belangstelling.
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Altijd bewaard gebleven in een portfolio. | |||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 22-8-2022 om 0:00 |
Eindtijd | 5-9-2022 om 19:05 |