Dan Erceanu - 3 Grazien

Dan Erceanu - 3 Grazien kopen? Bied vanaf 39!
Dan Erceanu - 3 Grazien kopen? Bied vanaf 39!Dan Erceanu - 3 Grazien kopen? Bied vanaf 39!Dan Erceanu - 3 Grazien kopen? Bied vanaf 39!

Geplaatst door  Nimbus4
FA. (5)

Lid sinds 2017
205 verkochte items
Alle items van deze verkoper (30)
  • Dan Erceanu (1943-2021)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
StijlRealistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100
Afbeelding van hoge kwaliteit van kunstenaar Dan Erceanu

Dan Erceanu (1943-2021)

Alle items van deze kunstenaar(5)
Geplaatst door  Nimbus4
FA. (5)

Lid sinds 2017
205 verkochte items
40 cm
50 cm
Starttijd:27-06-2022 om 15:49
Eindtijd:06-07-2022 om 22:23
Openingsbod€ 39