Dana Andreev - Kleuren ets: Unexpected Guest - 1982

Dana Andreev - Kleuren ets: Unexpected Guest - 1982 kopen? Bied vanaf 59!
Dana Andreev - Kleuren ets: Unexpected Guest - 1982 kopen? Bied vanaf 59!Dana Andreev - Kleuren ets: Unexpected Guest - 1982 kopen? Bied vanaf 59!Dana Andreev - Kleuren ets: Unexpected Guest - 1982 kopen? Bied vanaf 59!Dana Andreev - Kleuren ets: Unexpected Guest - 1982 kopen? Bied vanaf 59!Dana Andreev - Kleuren ets: Unexpected Guest - 1982 kopen? Bied vanaf 59!
  • Dana Andreev (1951)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1982
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen56.5 cm x 78.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageII/X
Kleuren ets van Dana Andreeev uit 1982. Titel: Unexpected Guest. Oplage: II/X. Afmetingen blad: H56..5 x b78.5cm. Afmetingen voorstelling: H44 x b64cm. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenares. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Verzenden: onze verzenddagen zijn dinsdag en donderdag.

Dana houdt zich bezig met menselijke karakters; observaties van mensen vormen het uitgangspunt van haar werk. Zij is geïnteresseerd in de essentie van mensen, die juist te vangen is in vlugge veranderlijkheid van gelaatsuitdrukkingen, dit geeft haar werk een dynamisch karakter.

De voorstelling is in goede staat. Wel wat kreukels en een scheurtje langs de randen. Goed ingelijst, valt dit onder de passe-partout.

Dana Andreev (1951)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (8)
Geplaatst door  KiewitKunstonder100euro
FA. (30)

893 verkochte items
Alle items van deze verkoper (323)
78.5 cm
56.5 cm
Starttijd:23-08-2022 om 09:42
Eindtijd:03-09-2022 om 19:09
Openingsbod € 59
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland