1. Kees Slegt, gesigneerde aquatint ets, 1987, 11/15, zeer goed
2. Joseph Cals, gesigneerde litho, 1980, 82/190, met passe-partout prima
3. Eric Adsera Riba, ongesigneerde ets, 1996, zeer goed
4. Eric de Nie, gesigneerde litho, 1986, 15/50, zeer goed
5. Liqueur des Mille-et-une-Nuits, lithografisch affiche, 1902, zeer goed
6. Luciano Zarotti, gesigneerde ets, 1972, 28/30, zeer goed
7. Helen van der Deen, gesigneerde mezzotint ets, 1980, 6/20, zeer goed
8. Chinese school, gesigneerde druk, zeer goed
9. Johannes Strugalla, gesigneerd litho, 1988, 21/50, zeer goed
10. Wim Kunnen, gesigneerde zeefdruk, 1988, 2/10, zeer goed
11. Onbekend, gemonogrammeerde tekening in de stijl van Bremmer, zeer goed
Wisselend maten (van 45x35 tot 81x60)
Deze items worden bij voorkeur opgehaald maar kunnen eventueel goed verpakt en aangetekend verzonden worden op kosten van de koper.
Goed
Wisselende kwaliteit; van goed tot zeer goed.
> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
€ 17,50
Naar België
€ 25,00
€ 30,00
Europese Unie
€ 40,00