Niet of onleesbaar gesigneerd - Dance au chateau door onbekende Franse kunstenaar, kleurenets 30/40 op papier - Verkocht

Dance au chateau door onbekende Franse kunstenaar, kleurenets 30/40 op papier kopen? Bied vanaf 100!

Verkoopprijs: € 100,00

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Niet of onleesbaar gesigneerd

Schitterende originele kleurenets op dik papier van onbekende Franse kunstenaar te dateren rond 1850. Het geheel zit in een passe-partout met de titel dance au chateau en is achter glas en in in zeer goede staat. Afmeting incl passe-partout Is 40 x 50 cm ets zelf 30 x 40 cm.

Dit item is verkocht voor 100,00
Starttijd:06-08-2016 om 22:47
Eindtijd:14-08-2016 om 22:47
Navadeh
07 aug. / 12:14
€ 100