Eric Fischl - Dancers, ets (prachtig ingelijst) - Verkocht

Eric Fischl - Dancers, ets (prachtig ingelijst) kopen? Bied vanaf 695!

Verkoopprijs: € 560,00

Eric Fischl - Dancers, ets (prachtig ingelijst) kopen? Bied vanaf 695!Eric Fischl - Dancers, ets (prachtig ingelijst) kopen? Bied vanaf 695!Eric Fischl - Dancers, ets (prachtig ingelijst) kopen? Bied vanaf 695!Eric Fischl - Dancers, ets (prachtig ingelijst) kopen? Bied vanaf 695!Eric Fischl - Dancers, ets (prachtig ingelijst) kopen? Bied vanaf 695!Eric Fischl - Dancers, ets (prachtig ingelijst) kopen? Bied vanaf 695!Eric Fischl - Dancers, ets (prachtig ingelijst) kopen? Bied vanaf 695!Eric Fischl - Dancers, ets (prachtig ingelijst) kopen? Bied vanaf 695!

Geplaatst door  Rosser
FA. (167)

2950 verkochte items
Alle items van deze verkoper (270)
  • Eric Fischl (1948)
Jaartal1994
TechniekEts
OnderwerpNaakt
IngelijstIngelijst
Afmetingen63 cm x 46 cm (h x b)
Lijst90 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100

Prachtig, karakteristiek werk van de zeer veelzijdige Amerikaanse kunstenaar Eric Fischl.  Ets (solar etching) op papier, met potlood gesigneerd en genummerd (20/100), gemaakt in 1994.  In zeer mooie lijst, achter glas en met smetteloos, zuurvrij passe-partout.  Alles in uitstekende conditie.

Afmetingen: 90cm x 70cm (incl. lijst), 63cm x 46cm (binnen passe-partout)

Eric Fischl (1948)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Rosser
FA. (167)

2950 verkochte items
70 cm
90 cm
46 cm
63 cm
Dit item is verkocht voor 560,00
Starttijd:06-11-2019 om 00:44
Eindtijd:21-11-2019 om 21:03
vincentb1967
21 nov. / 20:21
€ 560