Dang Lebadang - Les Zèbres - Verkocht

Dang Lebadang - Les Zèbres kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 23,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Dang Lebadang - Les Zèbres kopen? Bied vanaf 20!Dang Lebadang - Les Zèbres kopen? Bied vanaf 20!Dang Lebadang - Les Zèbres kopen? Bied vanaf 20!Dang Lebadang - Les Zèbres kopen? Bied vanaf 20!Dang Lebadang - Les Zèbres kopen? Bied vanaf 20!Dang Lebadang - Les Zèbres kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (25)

Lid sinds 2017
1405 verkochte items
Alle items van deze verkoper (66)
  • Dang Lebadang (1921-2015)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen51 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Conditie: uitstekend.

Afmeting afbeelding: 47 x 34 cm.

Nooit ingelijst.

Wordt aangetekend verzonden in een stevige kartonnen koker.

Dit item is verkocht voor 23,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:22-01-2020 om 19:49
Eindtijd:25-01-2020 om 19:31
Vaggio
25 jan. / 17:42
€ 20