DANIEL LANOUX. - Chalet en Hiver - Zeefdruk (55x75cm) Handgesigneerd

DANIEL LANOUX. - Chalet en Hiver - Zeefdruk (55x75cm) Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 29!
DANIEL LANOUX. - Chalet en Hiver - Zeefdruk (55x75cm) Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 29!DANIEL LANOUX. - Chalet en Hiver - Zeefdruk (55x75cm) Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 29!

Geplaatst door  char
FA. (10)

501 verkochte items
  • Daniel Lanoux (1949)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Daniel Lanoux.

Prachtig winterlandschap.

Titel: Chalet en hiver.

Materiaal;: Zeefdruk op mooi en stevig papier.

Afmetingen blad: 55 x 75 cm.

Afmetingen beeld: 40 x 59 cm.

Oplage: l.o. 100/600

Signatuur: r,o, Hangesigneerd in potlood.

Conditie: In uitstekende staat.

Verzending: Post.nl met Track en Trace  € 12,50 (NL)  Naar België: € 20,-

Daniel Lanoux (1949)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  char
FA. (10)

501 verkochte items
Starttijd:22-11-2017 om 21:24
Eindtijd:01-12-2017 om 21:24
Openingsbod€ 29
Objectlocatievoorschoten, Nederland