Daniel Tavenier - ets op relief papier - uniek exemplaar - Verkocht

Daniel Tavenier - ets op relief papier - uniek exemplaar kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 30,00

Daniel Tavenier - ets op relief papier - uniek exemplaar kopen? Bied vanaf 30!Daniel Tavenier - ets op relief papier - uniek exemplaar kopen? Bied vanaf 30!Daniel Tavenier - ets op relief papier - uniek exemplaar kopen? Bied vanaf 30!Daniel Tavenier - ets op relief papier - uniek exemplaar kopen? Bied vanaf 30!Daniel Tavenier - ets op relief papier - uniek exemplaar kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Daniel Tavenier (1964)
GesigneerdHandgesigneerd

Heel mooi, fragiel werk van Daniel Tavenier

Techniek: 2 etsen op grof relief papier

Oplage 1/ 1

Jaartal: 2000

Afmeting gehele blad: 18 x 20 cm

Conditie: zeer goed, is niet eerder ingelijst geweest

Daniel Tavenier (1964)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:05-06-2017 om 13:32
Eindtijd:09-06-2017 om 20:32
Kikkert
09 jun. / 20:25
€ 30