Paul Overhaus - nachtlandschap
Michael Steiner - "BOXOS" 1980 - editie
Pierre Alechinsky - Astrologie Poétique
Maya Wildevuur - Gepatineerd bronzen beeld: Geabstraheerde Geisha
Type kunstwerk | Fotografie |
Jaartal | 2009 |
Techniek | C-Print |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 45 x 57.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 30-6-2023 om 21:17 |
Eindtijd | 18-7-2023 om 20:13 |