DANSERES van AD BEEKMANS BRABANTSE SCHILDER - Verkocht

DANSERES van AD BEEKMANS BRABANTSE SCHILDER kopen? Bied vanaf 16!
  • Ad Beekmans (1904-1978)
TypeTekening / Aquarel

AD BEEKMANS

DANSERES

INKT TEKENING OP PAPIER IN DE MAAT 15 X 26 CM

gesigneerd onder Beekmans

HERKOMST ; NALATENSCHAP VAN DE KUNSTENAAR

combineren verzendkosten mogelijk

Kleine meesters hebben grote toekomst

Dit item is verkocht voor 16,00
Starttijd:06-07-2015 om 19:55
Eindtijd:13-07-2015 om 19:55
mappart
06 jul. / 22:38
€ 16