Willem van Dort - Danseressen - Inkttekeningen - Verkocht

Willem van Dort - Danseressen - Inkttekeningen kopen? Bied vanaf 25!
Willem van Dort - Danseressen - Inkttekeningen kopen? Bied vanaf 25!Willem van Dort - Danseressen - Inkttekeningen kopen? Bied vanaf 25!Willem van Dort - Danseressen - Inkttekeningen kopen? Bied vanaf 25!Willem van Dort - Danseressen - Inkttekeningen kopen? Bied vanaf 25!Willem van Dort - Danseressen - Inkttekeningen kopen? Bied vanaf 25!
  • Willem van Dort (1905-1996)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPenseel (Inkt)
StijlExpressionistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen20 cm x 12 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Vier inkttekeningen door Willem van Dort jr
Voorstellingen van danseressen
Allen losbladig, gemiddelde beeldmaat 20x12
Niet gesigneerd
Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 28,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:07-12-2022 om 10:56
Eindtijd:25-12-2022 om 21:13
JJTE
25 dec. / 20:10
€ 25