Emo Verkerk - Dante - Verkocht

Emo Verkerk - Dante kopen? Bied vanaf 25!
Emo Verkerk - Dante kopen? Bied vanaf 25!Emo Verkerk - Dante kopen? Bied vanaf 25!
  • Emo Verkerk (1955)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1994
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen90 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplageoplage: 100 ex
Emo Verkerk
Zeefdruk uit de portfolio 10 jaar later
Drukker; Zeger Reijers

Emo Verkerk (1955)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Renee
FA. (51)

2741 verkochte items
Alle items van deze verkoper (11)
62 cm
90 cm
Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:19-08-2018 om 07:25
Eindtijd:27-08-2018 om 12:35
VSvanderHorst
27 aug. / 11:20
€ 25