d'Artufe

  • Karel Appel (1921-2006)
Personage  uit 1969
Techniek:Lithografie
65x50cm
Handgesigneerd

Starttijd:11-10-2010 om 11:18
Eindtijd:25-10-2010 om 11:18
Openingsbod € 3500
Objectlocatie Nederland