David Desjardine, Dubbele Vorm, Ets 1972 - Verkocht

David Desjardine, Dubbele Vorm, Ets 1972 kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 35,00

David Desjardine, Dubbele Vorm, Ets 1972 kopen? Bied vanaf 35!David Desjardine, Dubbele Vorm, Ets 1972 kopen? Bied vanaf 35!David Desjardine, Dubbele Vorm, Ets 1972 kopen? Bied vanaf 35!David Desjardine, Dubbele Vorm, Ets 1972 kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  lenteman
FA. (53)

3181 verkochte items
Alle items van deze verkoper (72)
  • David Desjardine (1939)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets door David Desjardine

Voorstelling van een dubbele vorm

Losbladig, beeldmaat 6,5x12,5, bladmaat 25x27

Gesigneerd en gedateerd l.o. 'Desjardine 1972'

Annotatie in potlood l.o. 'eigen druk'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:04-04-2018 om 16:17
Eindtijd:09-04-2018 om 16:17
MvG
06 apr. / 02:06
€ 35