David Dodsworth: Carborundum, Z.T. - Ingelijst

David Dodsworth: Carborundum, Z.T. - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 55,00

David Dodsworth: Carborundum, Z.T. - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!David Dodsworth: Carborundum, Z.T. - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!David Dodsworth: Carborundum, Z.T. - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  VeilingmeesterCollecties
FA. (228)

28128 verkochte items
Alle items van deze verkoper (68)
  • David Dodsworth (1952)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: Z.T. (niet leesbaar)
Jaartal: niet gedateerd
Afmetingen lijst: 76,5 cm x 93,5 cm
Oplage:  A/P
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Carborundum op papier
Ingelijst: Ja, in aluminium lijst
Conditie kunstwerk: In zeer goede staat
Oorspronkelijke galerieprijs: € 862

Administratieve code:

QQZW

Dit item is verkocht voor 55,00

Starttijd:06-12-2017 om 15:39
Eindtijd:17-12-2017 om 15:39

Biedingen (2):

FVZ093
17 dec. / 15:32
€ 55
Snuffel70
7 dec. / 06:54
€ 50