David Donald - THE TREASURY ( in de Kasbah van Tanger) - Verkocht

David Donald - THE TREASURY ( in de Kasbah van Tanger) kopen? Bied vanaf 30!
David Donald - THE TREASURY ( in de Kasbah van Tanger) kopen? Bied vanaf 30!David Donald - THE TREASURY ( in de Kasbah van Tanger) kopen? Bied vanaf 30!David Donald - THE TREASURY ( in de Kasbah van Tanger) kopen? Bied vanaf 30!David Donald - THE TREASURY ( in de Kasbah van Tanger) kopen? Bied vanaf 30!David Donald - THE TREASURY ( in de Kasbah van Tanger) kopen? Bied vanaf 30!
  • David Donald
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1914
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen12.5 cm x 17.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Sfeervolle ets van de ondernemende Engelse kunstenaar David Donald, die rond 1900 veel tijd doorbracht in Marokko. Uit dit gebied is  veel van zijn etswerk afkomstig.
De prent is gesigneerd en betiteld met potlood, gedateerd 1914 en gesigneerd in de plaat l.o.
Zeer goede conditie.

David Donald

EngelsEngelsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  loverendale
FA. (19)

516 verkochte items
Alle items van deze verkoper (12)
17.5 cm
12.5 cm
Dit item is verkocht voor 40,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:24-09-2022 om 13:36
Eindtijd:28-10-2022 om 10:29
Thijmon
27 okt. / 23:51
€ 35