Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Ets |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 55.5 x 38.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
In goede staat. Wat kleine kreukels op de hoeken(zie foto's). Goed ingelijst, valt dit in de lijst/onder de passepartout. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Starttijd | 9-8-2023 om 12:36 |
Eindtijd | 14-8-2023 om 22:08 |
Objectlocatie | 'S-GRAVENZANDE, Nederland |