David Hockney - The Old Guitarist - Aquatint, Ets - 1976

David Hockney - The Old Guitarist - Aquatint, Ets - 1976 kopen? Bied vanaf 6900!
David Hockney - The Old Guitarist - Aquatint, Ets - 1976 kopen? Bied vanaf 6900!David Hockney - The Old Guitarist - Aquatint, Ets - 1976 kopen? Bied vanaf 6900!David Hockney - The Old Guitarist - Aquatint, Ets - 1976 kopen? Bied vanaf 6900!David Hockney - The Old Guitarist - Aquatint, Ets - 1976 kopen? Bied vanaf 6900!David Hockney - The Old Guitarist - Aquatint, Ets - 1976 kopen? Bied vanaf 6900!David Hockney - The Old Guitarist - Aquatint, Ets - 1976 kopen? Bied vanaf 6900!David Hockney - The Old Guitarist - Aquatint, Ets - 1976 kopen? Bied vanaf 6900!David Hockney - The Old Guitarist - Aquatint, Ets - 1976 kopen? Bied vanaf 6900!David Hockney - The Old Guitarist - Aquatint, Ets - 1976 kopen? Bied vanaf 6900!David Hockney - The Old Guitarist - Aquatint, Ets - 1976 kopen? Bied vanaf 6900!David Hockney - The Old Guitarist - Aquatint, Ets - 1976 kopen? Bied vanaf 6900!David Hockney - The Old Guitarist - Aquatint, Ets - 1976 kopen? Bied vanaf 6900!David Hockney - The Old Guitarist - Aquatint, Ets - 1976 kopen? Bied vanaf 6900!
  • David Hockney (1937)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1976
Techniek Ets/Aquatint
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 53 x 45.5 cm (h x b)
Incl. lijst 82 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
David Hockney The Old Guitarist - Aquatint, Ets - 1976

Ets, Aquatint met prachtige kleuren. Dit is de meest gezochte werk uit de reeks "The Blue Guitar", een hommage aan Picasso en Wallace Stevens.

53 x 54.5 cm

Prachtig zwevend ingelijst met dubbele passe-partout en uv-werend museumglas in mooie  houten kader
82 x 72 cm
Rechtsonder handgesigneerd in potlood
linksonder genummerd in potlood
155/200

Printed by Dany Levy, London. Published by Petersburg Press 1977.

Literature: The Midland Group and the Scottish Arts Council: “David Hockney prints 1954–77”, London, 1979, no. 206. Literature: “David Hockney prints 1954–1995”, Museum of Contemporary Art, Tokyo, 1996, no. 185.

In 1976 Henry Geldzahler introduced Hockney to Wallace Stevens' 1937 poem, The Man with the Blue Guitar, which used Picasso's Blue period painting The Old Guitarist (1903–04) as its central theme. Hockney produced a number of drawings in response to the poem, which highlights the problem of the imagination's role in interpreting reality, and produced a set of coloured etchings using the method devised by Aldo Crommelynck for Picasso to make colour prints. Hockney said his illustrations "like the poem, they are about transformations within art as well as the relation between reality and the imagination, so these are pictures within pictures and different styles of representation juxtaposed and reflected and dissolved within the same frame.
https://en.wikipedia.org/wiki/The_Blue_Guitar

https://visualarts.britishcouncil.org/collection/highlights/the-old-guitarist-from-the-blue-guitar-portfolio-of-twenty-prints-1976-77-hockney-1977-p4029

https://www.moma.org/collection/works/200718?association=portfolios&page=1&parent_id=69121&sov_referrer=association

https://www.nga.gov/collection/art-object-page.72301.html

Gratis levering op afspraak binnen een straal van 120km van Aalst, daarboven kunnen we een prijs afspreken voor levering.

Als u het werk eerst wil komen bekijken, of als u vragen heeft, kan u de knop "vraag de verkoper" gebruiken.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen België Gratis verzending
Naar Nederland Gratis verzending
Naar Duitsland Gratis verzending
Europese Unie Gratis verzending

David Hockney (1937)

Engels Engels Alle items van deze kunstenaar (5)

Geplaatst door  gravity
Lid sinds 2023
14 verkochte items
Alle items van deze verkoper (12)
72 cm
82 cm
45.5 cm
53 cm