David Lavington - Trillium - Verkocht

David Lavington - Trillium kopen? Bied vanaf 1!
  • David Lavington (1951)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100 exemplaren

Grafiek van David Lavington (1951). Met potlood gesigneerd en genummerd.

Tevens kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

Een werk op leeftijd, de indruk (prent is in goede staat in de witrand rondom de prent zijn wat ouderdomssporen.

David Lavington (1951)

AmerikaansAmerikaansAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (97 )

2602 verkochte items
Alle items van deze verkoper (449)
50 cm
65 cm
Dit item is verkocht voor 1,15 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:26-09-2022 om 15:03
Eindtijd:07-10-2022 om 22:18
paradijsje
27 sep. / 14:12
€ 1