David Law - Crypto Al Pacino

David Law - Crypto Al Pacino kopen? Bied vanaf 500!
David Law - Crypto Al Pacino kopen? Bied vanaf 500!David Law - Crypto Al Pacino kopen? Bied vanaf 500!David Law - Crypto Al Pacino kopen? Bied vanaf 500!David Law - Crypto Al Pacino kopen? Bied vanaf 500!David Law - Crypto Al Pacino kopen? Bied vanaf 500!David Law - Crypto Al Pacino kopen? Bied vanaf 500!David Law - Crypto Al Pacino kopen? Bied vanaf 500!
  • David Law (1967)
Type kunstwerk Fotografie
Jaartal 2022
Techniek Fotocollage
Stijl Modern
Onderwerp Portret
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 60 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 1/8
Crypto Movie Special Series - Reconstruction of a photo using photos of the artist depicted .

July 2023 - 60x60 - 8 copies printed on Aluminum .

Editions limited to 9 Copies - Aluminum support ( printing on white vinyl laminated on 2 aluminum plates .

Gallery estimate 1600 euro - 2000 euro .
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Westende, België
Binnen België € 9,50
Naar Nederland € 15,20
Naar Duitsland € 15,20
Europese Unie € 18,50
Wereldwijd € 46,80

David Law (1967)

Frans Frans Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  vinniegarcia
Lid sinds 2022
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
60 cm
60 cm