Lucebert - De blijde schoonheid aan de beekkromme - Verkocht

Lucebert - De blijde schoonheid aan de beekkromme kopen? Bied vanaf 180!

Verkoopprijs: € 207,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Lucebert - De blijde schoonheid aan de beekkromme kopen? Bied vanaf 180!Lucebert - De blijde schoonheid aan de beekkromme kopen? Bied vanaf 180!Lucebert - De blijde schoonheid aan de beekkromme kopen? Bied vanaf 180!Lucebert - De blijde schoonheid aan de beekkromme kopen? Bied vanaf 180!Lucebert - De blijde schoonheid aan de beekkromme kopen? Bied vanaf 180!Lucebert - De blijde schoonheid aan de beekkromme kopen? Bied vanaf 180!

Geplaatst door  ruud-dj
FA. (7)

Lid sinds 2019
114 verkochte items
Alle items van deze verkoper (14)
  • Lucebert (1924-1994)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1981
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage30
Mooie en schaarse ets van de hand van Cobra kunstenaar Lucebert. Nummer 22 uit een oplage van slechts 30 stuks. Op stevig Arches papier. Afmetingen betreffen het geheel.

Handgesigneerd en genummerd.

Dit item is verkocht voor 207,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:06-06-2022 om 12:04
Eindtijd:18-06-2022 om 19:02
mmbrasse
10 jun. / 15:39
€ 180