Maya Wildevuur - De danser

Maya Wildevuur - De danser kopen? Bied vanaf 500!
Maya Wildevuur - De danser kopen? Bied vanaf 500!Maya Wildevuur - De danser kopen? Bied vanaf 500!Maya Wildevuur - De danser kopen? Bied vanaf 500!
  • Maya Wildevuur (1944)
Jaartal1990
IngelijstIngelijst
Afmetingen70 cm x 90 cm (h x b)
Lijst72 cm x 92 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Bijzonder origineel schilderij met gebruikmaking van gemengde technieken van Maya Wildevuur. Het schilderij is door Maya “de danser” genoemd. Het schilderij komt uit haar eigen atelier. Het is een schaars object van Maya omdat ze er niet veel van gemaakt heeft. Het schilderij komt uit de tijd van rond 1985/1990. Het schilderij is voorzien van een dunne sierlijst met glas en is in absolute nieuwstaat.

Schilderij in nieuwstaat

Maya Wildevuur (1944)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  ynkiewiet

Lid sinds 2022
1 verkochte items
92 cm
72 cm
90 cm
70 cm
Starttijd:22-02-2022 om 13:32
Eindtijd:05-03-2022 om 19:29
Openingsbod € 500
ObjectlocatieWinschoten , Nederland
VerzendingAlleen per koerier