Ko Prange - De Gehangene - Ets - Verkocht

Ko Prange - De Gehangene - Ets kopen? Bied vanaf 1!
Ko Prange - De Gehangene - Ets kopen? Bied vanaf 1!Ko Prange - De Gehangene - Ets kopen? Bied vanaf 1!Ko Prange - De Gehangene - Ets kopen? Bied vanaf 1!Ko Prange - De Gehangene - Ets kopen? Bied vanaf 1!
  • Ko Prange (1904-1972)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
StijlExpressionistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen33 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ets door Ko Prange
Voorstelling van De Gehangene
Losbladig, beeldmaat 33x25, bladmaat 53x38
Gesigneerd in potlood r.o. 'Prange'
Authenticiteit volledig gegarandeerd

Ko Prange (1904-1972)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  lenteman
FA. (54)

3290 verkochte items
Alle items van deze verkoper (51)
25 cm
33 cm
Dit item is verkocht voor 10,00
Starttijd:01-11-2018 om 15:06
Eindtijd:14-11-2018 om 19:24
Biedingen (3)
Katrien62
14 nov. / 10:26
€ 10
Oversloot
14 nov. / 10:26
€ 5
Oversloot
02 nov. / 01:01
€ 1