Jos van den Berg - De haven van Altea - Gemengde techniek

Jos van den Berg - De haven van Altea - Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 30!
Jos van den Berg - De haven van Altea - Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 30!Jos van den Berg - De haven van Altea - Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 30!Jos van den Berg - De haven van Altea - Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 30!Jos van den Berg - De haven van Altea - Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 30!Jos van den Berg - De haven van Altea - Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 30!Jos van den Berg - De haven van Altea - Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 30!
  • Jos van den Berg (1905-1978)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1970
TechniekAquarel
StijlImpressionistisch
OnderwerpHavengezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen20 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Gemengde techniek door Jos van den Berg
Voorstelling van de haven van Altea in Spanje
Losbladig, beeldmaat 20x29, bladmaat 20x30
Gesigneerd in potlood r.o.: 'Jos vd Berg'
Gedateerd en getiteld in potlood l.o.: '28-1-70. Altea'
Authenticiteit volledig gegarandeerd

Jos van den Berg (1905-1978)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (8)
Geplaatst door  lenteman
FA. (54)

3261 verkochte items
Alle items van deze verkoper (68)
29 cm
20 cm
Starttijd:10-08-2022 om 17:56
Eindtijd:20-08-2022 om 19:20
Openingsbod € 30
ObjectlocatieOegstgeest, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa