DE INDIAAN - Verkocht

DE INDIAAN kopen? Bied vanaf 150!

Verkoopprijs: € 360,00

DE INDIAAN kopen? Bied vanaf 150!DE INDIAAN kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door  willem4art

1 verkochte items
  • Karel Appel (1921-2006)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie, gave zeefdruk van Karel Appel uit de zgn.APPELKIST (1977) handgesigneerd en genummerd 131/300. Ingelijst in zwarte Nielsen lijst met passe partoute en ophangsysteem,afmeting 80 x 80 cm. Kan afgehaad worden bij de aanbieder of thuis bezorgd in Nederland tegen transportkosten. Moet vanwege de grote glasplaat met zorg vervoerd worden.

Dit item is verkocht voor 360,00
Starttijd:04-09-2015 om 17:35
Eindtijd:11-09-2015 om 17:35
Biedingen (11)
hjcr
11 sep. / 17:30
€ 360
Babilo
05 sep. / 23:09
€ 340
karelj
05 sep. / 23:09
€ 320
Babilo
05 sep. / 23:09
€ 320
karelj
04 sep. / 23:53
€ 300
pinado
04 sep. / 23:53
€ 280
karelj
04 sep. / 23:53
€ 260
pinado
04 sep. / 23:53
€ 240
karelj
04 sep. / 23:52
€ 220
pinado
04 sep. / 23:52
€ 200
karelj
04 sep. / 17:46
€ 150