Willy Belinfante - De jaarvergadering - Verkocht

Willy Belinfante - De jaarvergadering kopen? Bied vanaf 90!
Willy Belinfante - De jaarvergadering kopen? Bied vanaf 90!Willy Belinfante - De jaarvergadering kopen? Bied vanaf 90!Willy Belinfante - De jaarvergadering kopen? Bied vanaf 90!Willy Belinfante - De jaarvergadering kopen? Bied vanaf 90!Willy Belinfante - De jaarvergadering kopen? Bied vanaf 90!Willy Belinfante - De jaarvergadering kopen? Bied vanaf 90!Willy Belinfante - De jaarvergadering kopen? Bied vanaf 90!
  • Willy Belinfante (1922-2014)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1990
TechniekEts/Aquatint
IngelijstIngelijst
Afmetingen40 cm x 30 cm (h x b)
Lijst65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage70
Kleurenets van Willy (Wies) Belinfante, met de hand gesigneerd, genummerd, gedateerd en voorzien van titel en annotatie e.d. Ingelijst in stijlvolle aluminium lijst. De conditie van het geheel is uitmuntend.

De ets kan zonder kosten worden opgehaald in Breda of Utrecht of op kosten van de koper aangetekend worden verzonden, waarbij het risico van glasbreuk bij de koper berust.

Willy (ook Wil of Wies) Sauerbier werd geboren in Rotterdam als dochter van lithograaf Karel Hendrik Sauerbier (1907-1990) en Johanna van der Beek. Sauerbier werd opgeleid aan de Haagse Academie van Beeldende Kunsten (1940-1945).[2] Ze kreeg op de academie les van onder anderen Rein Draijer, Han van Dam en Willem Jacob Rozendaal, na de oorlog kreeg ze les van Paul Citroen. Volgens kunstcriticus Hans Redeker evoleerde ze na haar huwelijk met hoogleraar Belinfante van een schilderes en tekenares van landschappen, stadsgezichten en dans "tot een kunstenares die kritisch en op afstand het leven observeert van de universitaire etablishment, van de academische wereld van ijdelheden, op recepties en andere bijeenkomsten waaraan ze moest deelnemen"

Willy Belinfante (1922-2014)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  monschau
FA. (11)

423 verkochte items
Alle items van deze verkoper (24)
50 cm
65 cm
30 cm
40 cm
Dit item is verkocht voor 93,15 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:26-09-2022 om 10:06
Eindtijd:06-10-2022 om 08:43
leoniedrost
05 okt. / 21:26
€ 81