Corneille - De kat, de vrouw en de vogel - Verkocht

Corneille - De kat, de vrouw en de vogel kopen? Bied vanaf 135!

Verkoopprijs: € 184,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Corneille - De kat, de vrouw en de vogel kopen? Bied vanaf 135!Corneille - De kat, de vrouw en de vogel kopen? Bied vanaf 135!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (83)

2026 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1026)
  • Corneille (1922-2010)
Jaartal1998
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen26 cm x 34 cm (h x b)
Lijst43 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageEpreuve 'd artist

Klein werkje van Corneille in een lijstje. Het lijstje heeft niet zoveel omhanden.
U kunt het werk vooraf komen beoordelen.

Dit item is verkocht voor 184,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:24-04-2020 om 09:28
Eindtijd:08-05-2020 om 15:00
Biedingen (3)
tobiasvdhoeven
08 mei / 11:18
€ 160
MPunte
08 mei / 11:18
€ 150
MPunte
08 mei / 00:19
€ 135