Jeanne Bieruma Oosting - De kersendief, linosnede op japans papier - Verkocht

Jeanne Bieruma Oosting - De kersendief, linosnede op japans papier kopen? Bied vanaf 1!
Jeanne Bieruma Oosting - De kersendief, linosnede op japans papier kopen? Bied vanaf 1!Jeanne Bieruma Oosting - De kersendief, linosnede op japans papier kopen? Bied vanaf 1!Jeanne Bieruma Oosting - De kersendief, linosnede op japans papier kopen? Bied vanaf 1!Jeanne Bieruma Oosting - De kersendief, linosnede op japans papier kopen? Bied vanaf 1!Jeanne Bieruma Oosting - De kersendief, linosnede op japans papier kopen? Bied vanaf 1!Jeanne Bieruma Oosting - De kersendief, linosnede op japans papier kopen? Bied vanaf 1!
  • Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekHout/Linosnede
DragerJapans Papier
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen39 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage75

Ronduit prachtige linosnede van Jeanne Oosting, het laatste werk dat ik op voorraad heb nu op Kunstveiling aangeboden ter afsluiting van “De Zomer van Jeanne”.  Persoonlijk vind ik deze linosnede nog mooier dan De Stoel (een paar weken geleden hier geveild voor meer dan 1000 euro) maar kunst is geen exacte wetenschap dus we gaan het zien.

Linoleumsnede op japans papier, met potlood gesigneerd, getiteld, en genummerd (73/75).  In zeer goede conditie, is altijd bewaard gebleven in een portfolio.

Afmetingen: 50cm x 39cm (blad), 47cm x 36cm (beeld)

Deze linosnede zit ook in de collectie van het Rijksmuseum:

http://hdl.handle.net/10934/RM0001.COLLECT.420532

Dit item wordt bij sterke voorkeur opgehaald.  Alleen als dat echt niet lukt dan kan het werk goed verpakt, aangetekend en extra verzekerd verzonden worden op kosten van de koper.  Niettemin ligt een eventueel resterend risico in dat geval uitdrukkelijk bij de koper.

Jeanne Oosting is hot en trending om maar eens twee goede Nederlandse woorden te gebruiken.  Een eeuw na haar allereerste expositie worden er deze zomer maar liefst zeven tentoonstellingen over haar georganiseerd (https://www.dezomervanjeanne.nl/) en dankzij de onlangs verschenen biografie Geen tijd verliezen.  Jeanne Bieruma Oosting 1898-1994 (geschreven door Jolande Withuis) geniet deze veelzijdige en vooruitstrevende kunstenares momenteel veel belangstelling.

Altijd bewaard gebleven in een portfolio.

Dit item is verkocht voor 517,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:22-08-2022 om 00:00
Eindtijd:05-09-2022 om 19:05
Biedingen (33)
miekedulk
05 sep. / 18:55
€ 450
Marjo43
05 sep. / 18:55
€ 435
Marjo43
05 sep. / 18:51
€ 421
Rsh
05 sep. / 18:51
€ 401
Rsh
05 sep. / 18:44
€ 341
Marjo43
05 sep. / 18:44
€ 321
Rsh
05 sep. / 17:49
€ 280
frankem
05 sep. / 17:00
€ 260
EriTreestra
05 sep. / 16:47
€ 240
frankem
02 sep. / 19:45
€ 220
Sudoku-oma
02 sep. / 16:51
€ 200
frankem
02 sep. / 14:09
€ 190
Davidnr10
01 sep. / 20:55
€ 180
EriTreestra
01 sep. / 20:55
€ 170
Davidnr10
26 aug. / 18:24
€ 160
DaphneKooijmans
26 aug. / 18:24
€ 150
Davidnr10
26 aug. / 18:24
€ 140
DaphneKooijmans
26 aug. / 18:23
€ 130
Davidnr10
26 aug. / 18:23
€ 120
DaphneKooijmans
23 aug. / 14:07
€ 110
evanessen
23 aug. / 14:07
€ 100
evanessen
22 aug. / 21:41
€ 60
emiliomosini
22 aug. / 21:41
€ 50
evanessen
22 aug. / 21:41
€ 50
emiliomosini
22 aug. / 21:40
€ 35
evanessen
22 aug. / 21:40
€ 30
emiliomosini
22 aug. / 18:58
€ 25
hopi
22 aug. / 18:58
€ 20
emiliomosini
22 aug. / 17:33
€ 15
hopi
22 aug. / 14:04
€ 10
nebbiolo
22 aug. / 13:07
€ 5
nelleke1958
22 aug. / 11:02
€ 3
nebbiolo
22 aug. / 09:33
€ 1