FA. (1)

De Klem, Ineke Calis

De Klem, Ineke Calis kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  Quinten27

34 verkochte items
  • Ineke Calis (1946-2014)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeefdruk Ineke Calis Titel: Klem 1(1995)

Afmeting met lijst 65 x 65 cm
Ingelijst in aluminium abarth lijst, lichte beschadigingen.

Starttijd:13-07-2015 om 19:20
Eindtijd:20-07-2015 om 19:20
Openingsbod€ 35
ObjectlocatieNederland