Niet of onleesbaar gesigneerd - De Munt - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - De Munt kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 10,00

Niet of onleesbaar gesigneerd - De Munt kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - De Munt kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - De Munt kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - De Munt kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - De Munt kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - De Munt kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - De Munt kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - De Munt kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - De Munt kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - De Munt kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - De Munt kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - De Munt kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - De Munt kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  Ivonne0602
FA. (2)

Lid sinds 2018
23 verkochte items
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Jaartal1730
DragerKarton
StijlRealistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen19 cm x 30 cm (h x b)
Lijst29 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Een oud schilderijtje, gekregen bij erfenis.
Staat onder in klein blokje : DE MUNT, met de Engelse huizen op het schepenplein. 1730 !!!
Is in prima staat en op achterkant staat dat het komt van Boekhandel HD PFANN, oude grafieken en oude tekeningen. Dit was begin 1900/1960
Zie foto’s is in perfecte staat.
Wordt zorgvuldig ingepakt en verzekert verstuurt.

Goed

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(40)
Geplaatst door  Ivonne0602
FA. (2)

Lid sinds 2018
23 verkochte items
39 cm
29 cm
30 cm
19 cm
Dit item is verkocht voor 10,00
Starttijd:06-12-2019 om 18:52
Eindtijd:13-12-2019 om 15:10
lunazee
13 dec. / 15:00
€ 10