Anton Heyboer - De oervogel. - Verkocht

Anton Heyboer - De oervogel. kopen? Bied vanaf 325!

Verkoopprijs: € 373,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Anton Heyboer - De oervogel. kopen? Bied vanaf 325!Anton Heyboer - De oervogel. kopen? Bied vanaf 325!Anton Heyboer - De oervogel. kopen? Bied vanaf 325!Anton Heyboer - De oervogel. kopen? Bied vanaf 325!Anton Heyboer - De oervogel. kopen? Bied vanaf 325!

Geplaatst door  Gesta

Lid sinds 2020
69 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
  • Anton Heyboer (1924-2005)
Jaartal1994
TechniekAcryl
StijlExpressionistisch
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen24 cm x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Geschilderd door Anton Heyboer in 1994 met crylverf op doek.
Afmetingen : 24 cm x 18 cm .
Voorstelling : De oervogel .
Conditie : Zo goed als nieuw .
herkomst : gekocht in 1994 van Anton Heyboer .
Wordt aangetekend verzonden

Zo goed als nieuw.

Anton Heyboer (1924-2005)

Alle items van deze kunstenaar(56)
Geplaatst door  Gesta

Lid sinds 2020
69 verkochte items
18 cm
24 cm
Dit item is verkocht voor 373,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:23-11-2020 om 16:18
Eindtijd:12-12-2020 om 16:31
Hansxxxx
12 dec. / 15:16
€ 325