Anton Heyboer - De oervogel . - Verkocht

Anton Heyboer - De oervogel . kopen? Bied vanaf 200!
Anton Heyboer - De oervogel . kopen? Bied vanaf 200!Anton Heyboer - De oervogel . kopen? Bied vanaf 200!Anton Heyboer - De oervogel . kopen? Bied vanaf 200!Anton Heyboer - De oervogel . kopen? Bied vanaf 200!Anton Heyboer - De oervogel . kopen? Bied vanaf 200!
  • Anton Heyboer (1924-2005)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1988
TechniekPastel/Krijt
StijlExpressionistisch
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen39.5 cm x 26.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Getekend door Anton Heyboer in 1988 met pastel
Afmetingen 39,5 cm x 26,5 cm .
Voorstelling : De oervogel .
Conditie : Zo goed als nieuw .
Herkomst : Gekocht in 1988 van Anton Heyboer .
Wordt aangetekend verzonden .

Nieuwstaat

Anton Heyboer (1924-2005)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (60)
Geplaatst door  knubben
FA. (6)

Lid sinds 2020
190 verkochte items
Alle items van deze verkoper (16)
26.5 cm
39.5 cm
Dit item is verkocht voor 230,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:20-08-2022 om 20:18
Eindtijd:01-09-2022 om 08:15
BettyHuitema
01 sep. / 00:31
€ 200