Peter von Halm - De rijtuigbouwers.

Peter von Halm - De rijtuigbouwers. kopen? Bied vanaf 45!
Peter von Halm - De rijtuigbouwers. kopen? Bied vanaf 45!Peter von Halm - De rijtuigbouwers. kopen? Bied vanaf 45!Peter von Halm - De rijtuigbouwers. kopen? Bied vanaf 45!Peter von Halm - De rijtuigbouwers. kopen? Bied vanaf 45!Peter von Halm - De rijtuigbouwers. kopen? Bied vanaf 45!Peter von Halm - De rijtuigbouwers. kopen? Bied vanaf 45!Peter von Halm - De rijtuigbouwers. kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  Njoyart
FA. (6)

Lid sinds 2020
210 verkochte items
Alle items van deze verkoper (38)
  • Peter von Halm (1854-1923)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Periode1800 t/m 1899
Afmetingen20 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
In onberispelijke staat verkerende ets van een rijtuigbouwers fabriek.
Informatie over de kunstenaar is te vinden op zijn eigen wikipedia pagina.
https://en.wikipedia.org/wiki/Peter_Halm

Peter von Halm (1854-1923)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  Njoyart
FA. (6)

Lid sinds 2020
210 verkochte items
50 cm
35 cm
32 cm
20 cm
Starttijd:22-07-2022 om 22:44
Eindtijd:31-07-2022 om 22:15
Openingsbod€ 45
ObjectlocatieVelsen-noord, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa