De Stem - Verkocht

De Stem kopen? Bied vanaf 200!

Verkoopprijs: € 200,00

De Stem kopen? Bied vanaf 200!De Stem kopen? Bied vanaf 200!

Geplaatst door  Nikki

1 verkochte items
  • Reinier Lucassen (1939)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets (droge naald).

Oplage 1-20

Afmeting : 35 x 24 cm

Jaartal : 1983

Gesigneerd rechtsonder Lucassen

Inclusief passepartout en lijst van notenhout.

Dit item is verkocht voor 200,00
Starttijd:08-02-2014 om 13:50
Eindtijd:15-02-2014 om 13:50
Sesselink
15 feb. / 08:32
€ 200