'De Storm' Piet Wiegman - Verkocht

'De Storm' Piet Wiegman kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 7,00

Geplaatst door  Tulipart
FA. (2)

40 verkochte items
  • Piet Wiegman (II) (1930-2008)
GesigneerdHandgesigneerd

Naam: De Storm
Kunstenaar: Piet Wiegman
Materiaal: Linosnede
Afmeting snede: 48 – 31 (KUNSTWERK IS NIET INGELIJST)
Gesigneerd: Ja

Dit item is verkocht voor 7,00
Starttijd:30-07-2017 om 22:32
Eindtijd:06-08-2017 om 17:32
Biedingen (4)
Theod
06 aug. / 17:26
€ 7
nillody
06 aug. / 15:16
€ 5
vanderA
06 aug. / 00:14
€ 3
karinhakijk
05 aug. / 23:14
€ 1