Karel Appel - De tovenaar (nieuw gelijst!) - Verkocht

Karel Appel - De tovenaar (nieuw gelijst!) kopen? Bied vanaf 249!
Karel Appel - De tovenaar (nieuw gelijst!) kopen? Bied vanaf 249!Karel Appel - De tovenaar (nieuw gelijst!) kopen? Bied vanaf 249!
  • Karel Appel (1921-2006)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1977
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 cm x 50 cm (h x b)
Lijst53 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraaie kleuren zeefdruk van Karel Appel uit 1977. Titel: De tovenaar.

Afmeting blad 50 x 50 cm, in perfecte staat.
Handgesigneerd en hand genummerd 116/300 met stempel
Het werk is eerder nooit ingelijst geweest, dus heldere kleuren
Nieuw gelijst in zwarte lijst, ophangklaar!
GEEN VERZENDING NAAR NIET-EU LANDEN

Dit item is verkocht voor 286,35 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:18-06-2022 om 15:24
Eindtijd:26-06-2022 om 20:39
Grutto
26 jun. / 16:48
€ 249