De vennen in Oisterwijk, olieverf op doek - Verkocht

De vennen in Oisterwijk, olieverf op doek kopen? Bied vanaf 47!

Verkoopprijs: € 47,00

De vennen in Oisterwijk, olieverf op doek kopen? Bied vanaf 47!De vennen in Oisterwijk, olieverf op doek kopen? Bied vanaf 47!De vennen in Oisterwijk, olieverf op doek kopen? Bied vanaf 47!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  Fish

46 verkochte items
  • Ongespecificeerd

De vennen in Oisterwijk, olieverf op doek,

gesigneerd Verboog,

Afmeting: H 65,5 x B 84 cm (met lijst)

Goede conditie

Ongespecificeerd

Geplaatst door  Fish

46 verkochte items
Dit item is verkocht voor 47,00
Starttijd:06-12-2014 om 23:30
Eindtijd:11-12-2014 om 23:30
Armando
10 dec. / 11:27
€ 47