Corrie Kuijs - De vesting

Corrie Kuijs - De vesting kopen? Bied vanaf 25!
Corrie Kuijs - De vesting kopen? Bied vanaf 25!Corrie Kuijs - De vesting kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (87)

2092 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1098)
  • Corrie Kuijs (1955)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1990
StijlAbstract
OnderwerpTekst
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooie groot werk Corrie Kuijs in goede staat.
U kunt het werk vooraf komen beoordelen in de schatkamer van Rotor in Gorcum.
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.
Tijdens de pandemie kunnen wij uw aankopen veilig en geklimatiseerd opslaan.

in de uiterste witrand wat gebruikssporen

Corrie Kuijs (1955)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (87)

2092 verkochte items
69 cm
50 cm
Starttijd:16-05-2022 om 10:40
Eindtijd:29-05-2022 om 10:22
Openingsbod€ 25
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland