Anton Martineau - De vrouw - olieverf op doek - gesigneerd - groot - Verkocht

Anton Martineau - De vrouw - olieverf op doek - gesigneerd - groot kopen? Bied vanaf 1300!
Anton Martineau - De vrouw - olieverf op doek - gesigneerd - groot kopen? Bied vanaf 1300!Anton Martineau - De vrouw - olieverf op doek - gesigneerd - groot kopen? Bied vanaf 1300!Anton Martineau - De vrouw - olieverf op doek - gesigneerd - groot kopen? Bied vanaf 1300!Anton Martineau - De vrouw - olieverf op doek - gesigneerd - groot kopen? Bied vanaf 1300!Anton Martineau - De vrouw - olieverf op doek - gesigneerd - groot kopen? Bied vanaf 1300!Anton Martineau - De vrouw - olieverf op doek - gesigneerd - groot kopen? Bied vanaf 1300!Anton Martineau - De vrouw - olieverf op doek - gesigneerd - groot kopen? Bied vanaf 1300!Anton Martineau - De vrouw - olieverf op doek - gesigneerd - groot kopen? Bied vanaf 1300!Anton Martineau - De vrouw - olieverf op doek - gesigneerd - groot kopen? Bied vanaf 1300!Anton Martineau - De vrouw - olieverf op doek - gesigneerd - groot kopen? Bied vanaf 1300!Anton Martineau - De vrouw - olieverf op doek - gesigneerd - groot kopen? Bied vanaf 1300!Anton Martineau - De vrouw - olieverf op doek - gesigneerd - groot kopen? Bied vanaf 1300!
  • Anton Martineau (1926-2017)
TechniekAcryl
StijlAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen180 cm x 130 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

De bekende Nederlandse kunstenaar : Anton Martineau vriend van Jan Sierhuis en bevriend met de CoBrA leden.
Exposities over de hele wereld
Titel: De Vrouw
Doek maat ca 180 x 130 cm.
Mooi groot olieverf op doek.

Schitterend goed werk van Martineau !
Uniek TOP werk van deze bekende kunstenaar.
Dikke Olieverf.
De kleuren zijn in het echt veel mooier.
In prima conditie !

Anton Martineau kent de Amsterdamse Wallen als zijn broekzak. Hij werd er in 1926 geboren als zoon van een huisschilder. Zijn moeder verdiende er wat bij als helderziende en rekende onder meer de meisjes van plezier uit de buurt tot haar clientèle.

De verwantschap van Martineau met de Cobra-schilders en vooral met Lucebert is zichtbaar, maar Martineau besteedt meer aandacht aan details, aan de rand van een panty of een schouderbandje.

Schilderij was onderdeel van de tentoonstelling ‘O la la Martineau, vrouwen gezien door de penseelharen van Martineau, 60 jaar schilderlust’

n.v.t.

Dit item is verkocht voor 1.495,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:02-03-2020 om 15:18
Eindtijd:10-03-2020 om 21:11
gkoolen
10 mrt. / 20:26
€ 1300