Jan A. de Boer - De Zaanstreek -houtskooltekening op aquarelpapier- - Verkocht

Jan A. de Boer - De Zaanstreek -houtskooltekening op aquarelpapier- kopen? Bied vanaf 35!
Jan A. de Boer - De Zaanstreek -houtskooltekening op aquarelpapier- kopen? Bied vanaf 35!Jan A. de Boer - De Zaanstreek -houtskooltekening op aquarelpapier- kopen? Bied vanaf 35!Jan A. de Boer - De Zaanstreek -houtskooltekening op aquarelpapier- kopen? Bied vanaf 35!
  • Jan A. de Boer (1902-1989)
TypeTekening / Aquarel
TechniekHoutskool
StijlImpressionistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen18 cm x 24 cm (h x b)
Lijst31 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Jan de Boer (Den Helder, 1902 - 1989)

Jan Adriaan (Jan) de Boer werd op 17 oktober 1902 in Den Helder geboren. Hij woonde en werkte in Weesp, Alkmaar, Zaandam, Amsterdam en Den Ilp (NH).Jan de Boer is vele jaren gezien als de nestor van de Zaanse kunstschilders.

passe-partout vergeeld

Jan A. de Boer (1902-1989)

Geplaatst door  kunstmest
FA. (6)

517 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
37 cm
31 cm
24 cm
18 cm
Dit item is verkocht voor 40,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:29-09-2022 om 22:39
Eindtijd:08-10-2022 om 21:39
Kunstmens1973
08 okt. / 21:33
€ 35