Death NYC: Groot formaat Pop Art print,oplage 100 - Verkocht

Death NYC: Groot formaat Pop Art print,oplage 100 kopen? Bied vanaf 95!

Verkoopprijs: € 100,00

Death NYC: Groot formaat Pop Art print,oplage 100 kopen? Bied vanaf 95!Death NYC: Groot formaat Pop Art print,oplage 100 kopen? Bied vanaf 95!Death NYC: Groot formaat Pop Art print,oplage 100 kopen? Bied vanaf 95!Death NYC: Groot formaat Pop Art print,oplage 100 kopen? Bied vanaf 95!

DEATH NYC

Geplaatst door  albabrochius

71 verkochte items
  • DEATH NYC
TypeTekening / Aquarel

Groot formaat Pop Art print(ca 33 x 33cm) van de New Yorkse Street Art kunstenares DEATH

Handgesigneerd en handgedateerd(2013)

Dit werk is nr 76 van 100,gedrukt op zwaar 300 gram papier en verkeert in absolute mint conditie

Inclusief originele COA en droogstempel

Authenticiteit gewaarborgd

Uit prive collectie

DEATH NYC

Geplaatst door  albabrochius

71 verkochte items
Dit item is verkocht voor 100,00
Starttijd:04-12-2014 om 15:18
Eindtijd:11-12-2014 om 15:18
Biedingen (2)
dylan
11 dec. / 15:09
€ 100
teeuw
08 dec. / 22:19
€ 95