Death NYC, "Pink drip", gesigneerde kleurenzeefdruk, Artist's Proof, 2012

Death NYC, "Pink drip", gesigneerde kleurenzeefdruk, Artist's Proof, 2012 kopen? Bied vanaf 90!
Death NYC, "Pink drip", gesigneerde kleurenzeefdruk, Artist's Proof, 2012 kopen? Bied vanaf 90!Death NYC, "Pink drip", gesigneerde kleurenzeefdruk, Artist's Proof, 2012 kopen? Bied vanaf 90!Death NYC, "Pink drip", gesigneerde kleurenzeefdruk, Artist's Proof, 2012 kopen? Bied vanaf 90!Death NYC, "Pink drip", gesigneerde kleurenzeefdruk, Artist's Proof, 2012 kopen? Bied vanaf 90!Death NYC, "Pink drip", gesigneerde kleurenzeefdruk, Artist's Proof, 2012 kopen? Bied vanaf 90!Death NYC, "Pink drip", gesigneerde kleurenzeefdruk, Artist's Proof, 2012 kopen? Bied vanaf 90!Death NYC, "Pink drip", gesigneerde kleurenzeefdruk, Artist's Proof, 2012 kopen? Bied vanaf 90!
  • DEATH NYC
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Geweldige kleurenzeefdruk van de New Yorkse kunstenares Death NYC, uit gelimiteerde editie.
Het betreft hier een A.P. (Artist's Proof)

(foto 1 is de juiste kleur)
Met de hand gesigneerd en gedateerd, geleverd met COA en sticker.
Afmetingen ca. 15/21cm.
Nooit ingelijst geweest, in zeer goede staat!

Kan in overleg eventueel ook gehaald worden in Enschede.

DEATH NYC

Geplaatst door  Goldner

187 verkochte items
Starttijd:19-04-2015 om 09:38
Eindtijd:03-05-2015 om 09:38
Openingsbod € 90
Objectlocatie Nederland