Debora Duyvis - Gravure

Debora Duyvis - Gravure kopen? Bied vanaf 20!
Debora Duyvis - Gravure kopen? Bied vanaf 20!Debora Duyvis - Gravure kopen? Bied vanaf 20!Debora Duyvis - Gravure kopen? Bied vanaf 20!
  • Debora Duyvis (1886-1974)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekGravure
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen25.3 cm x 16.2 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Gravure van Debora Duyvis, gesigneerd in potlood.
Verzending tussen twee platen, 5,10

Debora Duyvis (1886-1974)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Cello1
FA. (42 )

1225 verkochte items
Alle items van deze verkoper (18)
16.2 cm
25.3 cm
Starttijd:16-04-2022 om 10:18
Eindtijd:29-04-2022 om 19:26
Openingsbod € 20
ObjectlocatieVoorthuizen,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa