DEES DE BRUYNE "MISTRAL" MAP MET 3 LITHOS - Verkocht

DEES DE BRUYNE "MISTRAL"  MAP MET 3 LITHOS kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 50,00

Brassaï - Tersicore kopen? Bied vanaf 30!
Brassaï - TersicorePrenten & Uitgaves
  • Huidig bod € 30
Kamagurka - Operatie kopen? Bied vanaf 399!
Kamagurka - OperatieTekening / Aquarel
  • Openingsbod € 399
DEES DE BRUYNE "MISTRAL"  MAP MET 3 LITHOS kopen? Bied vanaf 50!DEES DE BRUYNE "MISTRAL"  MAP MET 3 LITHOS kopen? Bied vanaf 50!DEES DE BRUYNE "MISTRAL"  MAP MET 3 LITHOS kopen? Bied vanaf 50!DEES DE BRUYNE "MISTRAL"  MAP MET 3 LITHOS kopen? Bied vanaf 50!DEES DE BRUYNE "MISTRAL"  MAP MET 3 LITHOS kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  bbtornado2
FA. (11)

72 verkochte items
  • Dees De Bruyne (1940-1998)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

MAP "MISTRAL" MET 3 LITHOS DOOR DEES DE BRUYNE, GETEKEND EN GECERTIFIEERD DOOR GERECHTSDEURWAARDER THEO BUYCK TE ANTWERPEN; AFMETING PER LITHO 73,5 X 53,5 CM
DEES DE BRUYNE (1940-1998) VLAAMSE KUNSTENAAR LAAT LATEMSE SCHOOL
WOELIGE 60 EN 70TIGER JAREN

VERZENDKOSTEN BELGIË 8 EURO

NEDERLAND , DUITSLAND ,

FRANKRIJK UK 16,50 EURO

Dees De Bruyne (1940-1998)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  bbtornado2
FA. (11)

72 verkochte items
Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:11-11-2017 om 08:25
Eindtijd:18-11-2017 om 08:25
Morris14
18 nov. / 05:29
€ 50